Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 1250 m²
- Inhoud
- 865 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Oude Zeeweg 52 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 1250 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €943.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Zeeweg 52
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
11.8 kmDe prijsindicatie voor Oude Zeeweg 52 ligt rond €930.000 tot €1.180.000. De gemiddelde woningwaarde in Dobbelmannduin is €943.000. Dat komt neer op circa €5.181 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Zeeweg 52 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Dobbelmannduin. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.317 inwoners per km².
Oude Zeeweg 52 is een woonhuis in Dobbelmannduin, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oude Zeeweg 52 heeft 182 m² woonoppervlakte en 865 m³ inhoud. Het perceel is 1250 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Dobbelmannduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €943.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oude Zeeweg 52 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-07-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Oude Zeeweg 52 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Dobbelmannduin in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €943.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Oude Zeeweg 52 in Dobbelmannduin bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Zeeweg 52: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.5 km.