Streetview Oude Zeeweg 36 Noordwijk

Oude Zeeweg 36, 2202 CG Noordwijk

208 m² Bouwjaar 1900 Label A

Oude Zeeweg 36 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 433 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €943.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
433 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Oude Zeeweg 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Zeeweg 36

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Noordwijk

565 Inwoners
275 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
256 Woningvoorraad
€943.000 Gem. woningwaarde Dobbelmannduin
84% Koopwoningen
3.317 Inwoners per km²

Locatie van Oude Zeeweg 36

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Oude Zeeweg 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Zeeweg 36?

De prijsindicatie voor Oude Zeeweg 36 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Dobbelmannduin is €943.000. Dat komt neer op circa €4.534 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Zeeweg 36 zich tot de wijk Dobbelmannduin?

Oude Zeeweg 36 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Dobbelmannduin. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.317 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Zeeweg 36?

Oude Zeeweg 36 is een woonhuis in Dobbelmannduin, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Zeeweg 36 vergeleken met de buurt?

Oude Zeeweg 36 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 433 m². In Dobbelmannduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €943.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Zeeweg 36 en wat betekent dat?

Oude Zeeweg 36 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Dobbelmannduin?

De wijk Dobbelmannduin in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €943.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dobbelmannduin?

Vanuit Oude Zeeweg 36 in Dobbelmannduin bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dobbelmannduin?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Zeeweg 36: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.5 km.