Streetview Residence Astrid 23 Noordwijk

Residence Astrid 23, 2202 BM Noordwijk

90 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Residence Astrid 23 is een appartement in Noordwijk, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
235 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Residence Astrid 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Residence Astrid 23

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Noordwijk

695 Inwoners
325 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
537 Woningvoorraad
€1.459.000 Gem. woningwaarde De Zuid
75% Koopwoningen
980 Inwoners per km²

Locatie van Residence Astrid 23

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Residence Astrid 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Residence Astrid 23?

De prijsindicatie voor Residence Astrid 23 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in De Zuid is €1.459.000. Dat komt neer op circa €16.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Residence Astrid 23 zich tot de wijk De Zuid?

Residence Astrid 23 is een appartement van 90 m² in de wijk De Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 980 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Residence Astrid 23?

Residence Astrid 23 is een appartement in De Zuid, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Residence Astrid 23 vergeleken met de buurt?

Residence Astrid 23 heeft 90 m² woonoppervlakte en 235 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Residence Astrid 23 en wat betekent dat?

Residence Astrid 23 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-04-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Residence Astrid 23?

Residence Astrid 23 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Zuid?

De wijk De Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.459.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Zuid?

Vanuit Residence Astrid 23 in De Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.