Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Kamers
- 2
Koningin Astrid Boulevard 51 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Astrid Boulevard 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
11.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Zuid is €1.459.000. Dat komt neer op circa €29.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Astrid Boulevard 51 is een woonhuis van 50 m² in de wijk De Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 980 inwoners per km².
Koningin Astrid Boulevard 51 is een woonhuis in De Zuid, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Koningin Astrid Boulevard 51 heeft 50 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Astrid Boulevard 51 heeft 2 kamers.
De wijk De Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.459.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Koningin Astrid Boulevard 51 in De Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Astrid Boulevard 51: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij De Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Koningin Astrid Boulevard 51 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.