Benedenwoning (appartement) Koningin Astrid Boulevard 56 Noordwijk

Koningin Astrid Boulevard 56, 2202 BD Noordwijk

273 m² Bouwjaar 2005 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Koningin Astrid Boulevard 56 is een benedenwoning (appartement) in Noordwijk, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
273 m²
Inhoud
1115 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.650.000 tot €1.900.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Vrij uitzicht en zeezicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Koningin Astrid Boulevard 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Astrid Boulevard 56

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
83.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Noordwijk

695 Inwoners
325 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
537 Woningvoorraad
€1.459.000 Gem. woningwaarde De Zuid
75% Koopwoningen
980 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Astrid Boulevard 56

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Koningin Astrid Boulevard 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Astrid Boulevard 56?

De prijsindicatie voor Koningin Astrid Boulevard 56 ligt rond €1.650.000 tot €1.900.000. De gemiddelde woningwaarde in De Zuid is €1.459.000. Dat komt neer op circa €5.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Astrid Boulevard 56 zich tot de wijk De Zuid?

Koningin Astrid Boulevard 56 is een benedenwoning (appartement) van 273 m² in de wijk De Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 980 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Astrid Boulevard 56?

Koningin Astrid Boulevard 56 is een benedenwoning (appartement) in De Zuid, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koningin Astrid Boulevard 56 vergeleken met de buurt?

Koningin Astrid Boulevard 56 heeft 273 m² woonoppervlakte en 1115 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In De Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Astrid Boulevard 56 en wat betekent dat?

Koningin Astrid Boulevard 56 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-08-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Astrid Boulevard 56?

Koningin Astrid Boulevard 56 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in De Zuid?

De wijk De Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.459.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Zuid?

Vanuit Koningin Astrid Boulevard 56 in De Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.