Streetview Surinameweg 2 Noordwijk

Surinameweg 2, 2202 BB Noordwijk

197 m² Bouwjaar 1922 8 kamers 6 slaapkamers Label G

Surinameweg 2 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 945 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
945 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Surinameweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Surinameweg 2

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Noordwijk

695 Inwoners
325 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
537 Woningvoorraad
€1.459.000 Gem. woningwaarde De Zuid
75% Koopwoningen
980 Inwoners per km²

Locatie van Surinameweg 2

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Surinameweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Surinameweg 2?

De prijsindicatie voor Surinameweg 2 ligt rond €1.345.000 tot €1.595.000. De gemiddelde woningwaarde in De Zuid is €1.459.000. Dat komt neer op circa €7.406 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Surinameweg 2 zich tot de wijk De Zuid?

Surinameweg 2 is een woonhuis van 197 m² in de wijk De Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 980 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Surinameweg 2?

Surinameweg 2 is een woonhuis in De Zuid, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Surinameweg 2 vergeleken met de buurt?

Surinameweg 2 heeft 197 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 945 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Surinameweg 2 en wat betekent dat?

Surinameweg 2 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-11-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Surinameweg 2?

Surinameweg 2 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Zuid?

De wijk De Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.459.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Zuid?

Vanuit Surinameweg 2 in De Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.