Villa, vrijstaande woning Spinozaweg 1 Noordwijk

Spinozaweg 1, 2202 AV Noordwijk

636 m² Bouwjaar 2021 9 kamers 5 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Spinozaweg 1 is een villa, vrijstaande woning in Noordwijk, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 636 m², een perceel van 880 m² en 9 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
636 m²
Perceeloppervlakte
880 m²
Inhoud
2897 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€2.165.000 tot €2.415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Spinozaweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spinozaweg 1

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Noordwijk

695 Inwoners
325 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
537 Woningvoorraad
€1.459.000 Gem. woningwaarde De Zuid
75% Koopwoningen
980 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spinozaweg 1

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Spinozaweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Spinozaweg 1?

De prijsindicatie voor Spinozaweg 1 ligt rond €2.165.000 tot €2.415.000. De gemiddelde woningwaarde in De Zuid is €1.459.000. Dat komt neer op circa €2.294 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spinozaweg 1 zich tot de wijk De Zuid?

Spinozaweg 1 is een villa, vrijstaande woning van 636 m² in de wijk De Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 980 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spinozaweg 1?

Spinozaweg 1 is een villa, vrijstaande woning in De Zuid, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Spinozaweg 1 vergeleken met de buurt?

Spinozaweg 1 heeft 636 m² woonoppervlakte en 2897 m³ inhoud. Het perceel is 880 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 71 m² per kamer. In De Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spinozaweg 1 en wat betekent dat?

Spinozaweg 1 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Spinozaweg 1?

Spinozaweg 1 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Zuid?

De wijk De Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.459.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Zuid?

Vanuit Spinozaweg 1 in De Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Zuid?