Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 281 m²
- Perceeloppervlakte
- 882 m²
Atjehweg 12 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 281 m² en een perceel van 882 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Atjehweg 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
11.9 kmDe prijsindicatie voor Atjehweg 12 ligt rond €1.215.000 tot €1.465.000. De gemiddelde woningwaarde in De Zuid is €1.459.000. Dat komt neer op circa €5.192 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAtjehweg 12 is een woonhuis van 281 m² in de wijk De Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 980 inwoners per km².
Atjehweg 12 is een woonhuis in De Zuid, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Atjehweg 12 heeft 281 m² woonoppervlakte. Het perceel is 882 m². In De Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.459.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Atjehweg 12 in De Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Atjehweg 12: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij De Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (0.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €1.215.000 tot €1.465.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Zuid is €1.459.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.