Streetview Koepelweg 3 Noordwijk

Koepelweg 3, 2202 AJ Noordwijk

168 m² Bouwjaar 1939 7 kamers 6 slaapkamers Label E

Koepelweg 3 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 195 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
613 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Koepelweg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koepelweg 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
208.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
293.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Noordwijk

695 Inwoners
325 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
537 Woningvoorraad
€1.459.000 Gem. woningwaarde De Zuid
75% Koopwoningen
980 Inwoners per km²

Locatie van Koepelweg 3

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Koepelweg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Koepelweg 3?

De prijsindicatie voor Koepelweg 3 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in De Zuid is €1.459.000. Dat komt neer op circa €8.685 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koepelweg 3 zich tot de wijk De Zuid?

Koepelweg 3 is een woonhuis van 168 m² in de wijk De Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 980 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koepelweg 3?

Koepelweg 3 is een woonhuis in De Zuid, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koepelweg 3 vergeleken met de buurt?

Koepelweg 3 heeft 168 m² woonoppervlakte en 613 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koepelweg 3 en wat betekent dat?

Koepelweg 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-09-28. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koepelweg 3?

Koepelweg 3 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Zuid?

De wijk De Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.459.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Zuid?

Vanuit Koepelweg 3 in De Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.