Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 1226 m²
- Inhoud
- 539 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
Beethovenweg 18 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 1226 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beethovenweg 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
11.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Zuid is €1.459.000. Dat komt neer op circa €7.720 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeethovenweg 18 is een woonhuis van 189 m² in de wijk De Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 980 inwoners per km².
Beethovenweg 18 is een woonhuis in De Zuid, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Beethovenweg 18 heeft 189 m² woonoppervlakte en 539 m³ inhoud. Het perceel is 1226 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beethovenweg 18 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-09-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.54 kg/jaar.
Beethovenweg 18 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.459.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Beethovenweg 18 in De Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beethovenweg 18: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.3 km.