Eengezinswoning, tussenwoning Alk 23 Noordwijk

Alk 23, 2201 XL Noordwijk

142 m² Bouwjaar 1989 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Alk 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Noordwijk, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 154 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
502 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Alk 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alk 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.56 kg/m²

Tuin
Ja (73.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1005 Inwoners
460 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
461 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Vinkeveld Noord
72% Koopwoningen
7.231 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alk 23

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Alk 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Alk 23?

De prijsindicatie voor Alk 23 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Vinkeveld Noord is €432.000. Dat komt neer op circa €3.042 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alk 23 zich tot de wijk Vinkeveld Noord?

Alk 23 is een eengezinswoning, tussenwoning van 142 m² in de wijk Vinkeveld Noord. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.231 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alk 23?

Alk 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vinkeveld Noord, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Alk 23 vergeleken met de buurt?

Alk 23 heeft 142 m² woonoppervlakte en 502 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Vinkeveld Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alk 23 en wat betekent dat?

Alk 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alk 23?

Alk 23 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 73 m².

Hoe is de woningmarkt in Vinkeveld Noord?

De wijk Vinkeveld Noord in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkeveld Noord?

Vanuit Alk 23 in Vinkeveld Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.