Streetview Tamarijnslaantje 17 Noordwijk

Tamarijnslaantje 17, 2201 XB Noordwijk

89 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Tamarijnslaantje 17 is een appartement in Noordwijk, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tamarijnslaantje 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tamarijnslaantje 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
60.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
20.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1965 Inwoners
790 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
805 Woningvoorraad
€606.000 Gem. woningwaarde Boechorst
77% Koopwoningen
5.706 Inwoners per km²

Locatie van Tamarijnslaantje 17

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Tamarijnslaantje 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Tamarijnslaantje 17?

De gemiddelde woningwaarde in Boechorst is €606.000. Dat komt neer op circa €6.809 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tamarijnslaantje 17 zich tot de wijk Boechorst?

Tamarijnslaantje 17 is een appartement van 89 m² in de wijk Boechorst. De buurt telt 805 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.706 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tamarijnslaantje 17?

Tamarijnslaantje 17 is een appartement in Boechorst, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tamarijnslaantje 17 vergeleken met de buurt?

Tamarijnslaantje 17 heeft 89 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Boechorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tamarijnslaantje 17 en wat betekent dat?

Tamarijnslaantje 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-05-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tamarijnslaantje 17?

Tamarijnslaantje 17 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boechorst?

De wijk Boechorst in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boechorst?

Vanuit Tamarijnslaantje 17 in Boechorst bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1 km.