2-onder-1-kapwoning Schelpenhoek 13 Noordwijk

Schelpenhoek 13, 2201 VR Noordwijk

170 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Schelpenhoek 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Noordwijk, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 255 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
255 m²
Inhoud
566 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Schelpenhoek 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schelpenhoek 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
132.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.4%
CO₂-emissie
30.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (105.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1850 Inwoners
830 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
819 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Vinkeveld Zuid
58% Koopwoningen
9.060 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schelpenhoek 13

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Schelpenhoek 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Schelpenhoek 13?

De prijsindicatie voor Schelpenhoek 13 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Vinkeveld Zuid is €402.000. Dat komt neer op circa €2.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schelpenhoek 13 zich tot de wijk Vinkeveld Zuid?

Schelpenhoek 13 is een 2-onder-1-kapwoning van 170 m² in de wijk Vinkeveld Zuid. De buurt telt 819 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.060 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schelpenhoek 13?

Schelpenhoek 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Vinkeveld Zuid, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schelpenhoek 13 vergeleken met de buurt?

Schelpenhoek 13 heeft 170 m² woonoppervlakte en 566 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Vinkeveld Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schelpenhoek 13 en wat betekent dat?

Schelpenhoek 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schelpenhoek 13?

Schelpenhoek 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 105 m².

Hoe is de woningmarkt in Vinkeveld Zuid?

De wijk Vinkeveld Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkeveld Zuid?

Vanuit Schelpenhoek 13 in Vinkeveld Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.