Eengezinswoning, tussenwoning Tolhoren 31 Noordwijk

Tolhoren 31, 2201 VJ Noordwijk

109 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Tolhoren 31 is een eengezinswoning, tussenwoning in Noordwijk, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 133 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
368 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tolhoren 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tolhoren 31

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.53 kg/m²

Tuin
Ja (67.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1850 Inwoners
830 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
819 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Vinkeveld Zuid
58% Koopwoningen
9.060 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tolhoren 31

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Tolhoren 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Tolhoren 31?

De prijsindicatie voor Tolhoren 31 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Vinkeveld Zuid is €402.000. Dat komt neer op circa €3.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tolhoren 31 zich tot de wijk Vinkeveld Zuid?

Tolhoren 31 is een eengezinswoning, tussenwoning van 109 m² in de wijk Vinkeveld Zuid. De buurt telt 819 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.060 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tolhoren 31?

Tolhoren 31 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vinkeveld Zuid, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tolhoren 31 vergeleken met de buurt?

Tolhoren 31 heeft 109 m² woonoppervlakte en 368 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vinkeveld Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tolhoren 31 en wat betekent dat?

Tolhoren 31 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tolhoren 31?

Tolhoren 31 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 67 m².

Hoe is de woningmarkt in Vinkeveld Zuid?

De wijk Vinkeveld Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkeveld Zuid?

Vanuit Tolhoren 31 in Vinkeveld Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.