Streetview De Hagen 52 Noordwijk

De Hagen 52, 2201 TN Noordwijk

265 m² Bouwjaar 2004

De Hagen 52 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m² en een perceel van 784 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
265 m²
Perceeloppervlakte
784 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor De Hagen 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1965 Inwoners
790 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
805 Woningvoorraad
€606.000 Gem. woningwaarde Boechorst
77% Koopwoningen
5.706 Inwoners per km²

Locatie van De Hagen 52

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over De Hagen 52

Wat is de geschatte woningwaarde van De Hagen 52?

De gemiddelde woningwaarde in Boechorst is €606.000. Dat komt neer op circa €2.287 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Hagen 52 zich tot de wijk Boechorst?

De Hagen 52 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Boechorst. De buurt telt 805 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.706 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Hagen 52?

De Hagen 52 is een woonhuis in Boechorst, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Hagen 52 vergeleken met de buurt?

De Hagen 52 heeft 265 m² woonoppervlakte. Het perceel is 784 m². In Boechorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Boechorst?

De wijk Boechorst in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boechorst?

Vanuit De Hagen 52 in Boechorst bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boechorst?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Hagen 52: ziekenhuis op 6.7 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Boechorst?

Recreatie nabij Boechorst: restaurant (1 km), cafe (1.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor De Hagen 52?

Een woningrapport voor De Hagen 52 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Boechorst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.