Streetview Hakeweg 5 Noordwelle

Hakeweg 5, 4326 SM Noordwelle

165 m² Bouwjaar 1955 Label E

Hakeweg 5 is een woonhuis in Noordwelle, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €589.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
165 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hakeweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hakeweg 5

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwelle

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

34.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.6 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6 km
Cultuur

Bioscoop

13.1 km

Buurtinformatie in Noordwelle

90 Inwoners
35 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
40 Woningvoorraad
€589.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Noordwelle
85% Koopwoningen
12 Inwoners per km²

Locatie van Hakeweg 5

Vergelijkbare woningen in Noordwelle

Veelgestelde vragen over Hakeweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Hakeweg 5?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Noordwelle is €589.000. Dat komt neer op circa €3.570 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hakeweg 5 zich tot de wijk Verspreide huizen Noordwelle?

Hakeweg 5 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Verspreide huizen Noordwelle. De buurt telt 40 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hakeweg 5?

Hakeweg 5 is een woonhuis in Verspreide huizen Noordwelle, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hakeweg 5 vergeleken met de buurt?

Hakeweg 5 heeft 165 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Noordwelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €589.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hakeweg 5 en wat betekent dat?

Hakeweg 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-01-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Noordwelle?

De wijk Verspreide huizen Noordwelle in Noordwelle (Zeeland) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €589.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Noordwelle?

Vanuit Hakeweg 5 in Verspreide huizen Noordwelle bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 34.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Noordwelle?