Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1870
- Woonoppervlakte
- 254 m²
Kuijerdamseweg 4 is een woonhuis in Noordwelle, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €589.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kuijerdamseweg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
34.5 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
13 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
13.6 kmRestaurant
2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
6 kmBioscoop
13.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Noordwelle is €589.000. Dat komt neer op circa €2.319 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKuijerdamseweg 4 is een woonhuis van 254 m² in de wijk Verspreide huizen Noordwelle. De buurt telt 40 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12 inwoners per km².
Kuijerdamseweg 4 is een woonhuis in Verspreide huizen Noordwelle, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kuijerdamseweg 4 heeft 254 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Noordwelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €589.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Noordwelle in Noordwelle (Zeeland) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €589.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Kuijerdamseweg 4 in Verspreide huizen Noordwelle bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 34.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kuijerdamseweg 4: ziekenhuis op 13.6 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 13 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Noordwelle: restaurant (2 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor Kuijerdamseweg 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Noordwelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1870, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.