Streetview Smidsweg 11 Noordwelle

Smidsweg 11, 4326 AE Noordwelle

451 m² Bouwjaar 1931 7 kamers Label B

Smidsweg 11 is een woonhuis in Noordwelle, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 451 m², een perceel van 1518 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
451 m²
Perceeloppervlakte
1518 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Smidsweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smidsweg 11

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Noordwelle

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

34.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Noordwelle

210 Inwoners
105 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
106 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Noordwelle
79% Koopwoningen
1.420 Inwoners per km²

Locatie van Smidsweg 11

Vergelijkbare woningen in Noordwelle

Veelgestelde vragen over Smidsweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Smidsweg 11?

De prijsindicatie voor Smidsweg 11 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordwelle is €333.000. Dat komt neer op circa €738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smidsweg 11 zich tot de wijk Noordwelle?

Smidsweg 11 is een woonhuis van 451 m² in de wijk Noordwelle. De buurt telt 106 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.420 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smidsweg 11?

Smidsweg 11 is een woonhuis in Noordwelle, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Smidsweg 11 vergeleken met de buurt?

Smidsweg 11 heeft 451 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 1518 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 64 m² per kamer. In Noordwelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smidsweg 11 en wat betekent dat?

Smidsweg 11 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Smidsweg 11?

Smidsweg 11 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordwelle?

De wijk Noordwelle in Noordwelle (Zeeland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordwelle?

Vanuit Smidsweg 11 in Noordwelle bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 34.2 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordwelle?