Streetview Beslotenveenseweg 6 Noordlaren

Beslotenveenseweg 6, 9479 TL Noordlaren

165 m² Bouwjaar 1904 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Beslotenveenseweg 6 is een woonhuis in Noordlaren, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 9855 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €629.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
9855 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Beslotenveenseweg 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beslotenveenseweg 6

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
205.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordlaren

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4.6 km
Gezondheid

Huisarts

4.8 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Noordlaren

170 Inwoners
90 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
80 Woningvoorraad
€629.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Noordlaren
85% Koopwoningen
27 Inwoners per km²

Locatie van Beslotenveenseweg 6

Vergelijkbare woningen in Noordlaren

Veelgestelde vragen over Beslotenveenseweg 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Beslotenveenseweg 6?

De prijsindicatie voor Beslotenveenseweg 6 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordlaren is €629.000. Dat komt neer op circa €3.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beslotenveenseweg 6 zich tot de wijk Buitengebied Noordlaren?

Beslotenveenseweg 6 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Buitengebied Noordlaren. De buurt telt 80 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beslotenveenseweg 6?

Beslotenveenseweg 6 is een woonhuis in Buitengebied Noordlaren, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beslotenveenseweg 6 vergeleken met de buurt?

Beslotenveenseweg 6 heeft 165 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 9855 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Buitengebied Noordlaren ligt de gemiddelde woningwaarde op €629.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beslotenveenseweg 6 en wat betekent dat?

Beslotenveenseweg 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beslotenveenseweg 6?

Beslotenveenseweg 6 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Noordlaren?

De wijk Buitengebied Noordlaren in Noordlaren (Groningen) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €629.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordlaren?