Streetview Lageweg 35 Noordlaren

Lageweg 35, 9479 PA Noordlaren

425 m² Bouwjaar 1895 9 kamers 5 slaapkamers Label C

Lageweg 35 is een woonhuis in Noordlaren, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 425 m², een perceel van 4355 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
425 m²
Perceeloppervlakte
4355 m²
Inhoud
2000 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lageweg 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lageweg 35

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordlaren

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Noordlaren

365 Inwoners
170 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
167 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Noordlaren Dorp
90% Koopwoningen
761 Inwoners per km²

Locatie van Lageweg 35

Vergelijkbare woningen in Noordlaren

Veelgestelde vragen over Lageweg 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Lageweg 35?

De prijsindicatie voor Lageweg 35 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordlaren Dorp is €509.000. Dat komt neer op circa €1.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lageweg 35 zich tot de wijk Noordlaren Dorp?

Lageweg 35 is een woonhuis van 425 m² in de wijk Noordlaren Dorp. De buurt telt 167 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 761 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lageweg 35?

Lageweg 35 is een woonhuis in Noordlaren Dorp, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lageweg 35 vergeleken met de buurt?

Lageweg 35 heeft 425 m² woonoppervlakte en 2000 m³ inhoud. Het perceel is 4355 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Noordlaren Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lageweg 35 en wat betekent dat?

Lageweg 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lageweg 35?

Lageweg 35 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordlaren Dorp?

De wijk Noordlaren Dorp in Noordlaren (Groningen) kenmerkt zich door 365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordlaren Dorp?

Vanuit Lageweg 35 in Noordlaren Dorp bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.