Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1889
- Woonoppervlakte
- 1338 m²
- Perceeloppervlakte
- 3620 m²
Rijksstraatweg 42 is een woonhuis in Noordhorn, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 1338 m² en een perceel van 3620 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 42
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
7 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
13.9 kmRestaurant
1.7 kmCafé
2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
13.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zuidhorn is €430.000. Dat komt neer op circa €321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 42 is een woonhuis van 1338 m² in de wijk Verspreide huizen Zuidhorn. De buurt telt 374 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².
Rijksstraatweg 42 is een woonhuis in Verspreide huizen Zuidhorn, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijksstraatweg 42 heeft 1338 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3620 m². In Verspreide huizen Zuidhorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijksstraatweg 42 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-05-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Zuidhorn in Noordhorn (Groningen) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 42 in Verspreide huizen Zuidhorn bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 42: ziekenhuis op 13.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 7 km.