Streetview Rijksstraatweg 20 Noordhorn

Rijksstraatweg 20, 9804 TD Noordhorn

994 m² Bouwjaar 1984 Label C

Rijksstraatweg 20 is een woonhuis in Noordhorn, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 994 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
994 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 20

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordhorn

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.3 km

Buurtinformatie in Noordhorn

1155 Inwoners
380 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
374 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zuidhorn
95% Koopwoningen
61 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 20

Vergelijkbare woningen in Noordhorn

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 20?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zuidhorn is €430.000. Dat komt neer op circa €433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 20 zich tot de wijk Verspreide huizen Zuidhorn?

Rijksstraatweg 20 is een woonhuis van 994 m² in de wijk Verspreide huizen Zuidhorn. De buurt telt 374 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 20?

Rijksstraatweg 20 is een woonhuis in Verspreide huizen Zuidhorn, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijksstraatweg 20 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 20 heeft 994 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Zuidhorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 20 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-05-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zuidhorn?

De wijk Verspreide huizen Zuidhorn in Noordhorn (Groningen) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zuidhorn?

Vanuit Rijksstraatweg 20 in Verspreide huizen Zuidhorn bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zuidhorn?