Eengezinswoning, vrijstaande woning Hoendiep Oostzijde 59 Noordhorn

Hoendiep Oostzijde 59, 9804 TB Noordhorn

155 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Hoendiep Oostzijde 59 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Noordhorn, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 635 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
635 m²
Inhoud
898 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan vaarwater, buiten bebouwde kom, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hoendiep Oostzijde 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoendiep Oostzijde 59

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Noordhorn

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.3 km

Buurtinformatie in Noordhorn

1155 Inwoners
380 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
374 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zuidhorn
95% Koopwoningen
61 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoendiep Oostzijde 59

Vergelijkbare woningen in Noordhorn

Veelgestelde vragen over Hoendiep Oostzijde 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoendiep Oostzijde 59?

De prijsindicatie voor Hoendiep Oostzijde 59 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zuidhorn is €430.000. Dat komt neer op circa €2.774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoendiep Oostzijde 59 zich tot de wijk Verspreide huizen Zuidhorn?

Hoendiep Oostzijde 59 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 155 m² in de wijk Verspreide huizen Zuidhorn. De buurt telt 374 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoendiep Oostzijde 59?

Hoendiep Oostzijde 59 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Verspreide huizen Zuidhorn, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoendiep Oostzijde 59 vergeleken met de buurt?

Hoendiep Oostzijde 59 heeft 155 m² woonoppervlakte en 898 m³ inhoud. Het perceel is 635 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Verspreide huizen Zuidhorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoendiep Oostzijde 59 en wat betekent dat?

Hoendiep Oostzijde 59 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-06-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoendiep Oostzijde 59?

Hoendiep Oostzijde 59 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zuidhorn?

De wijk Verspreide huizen Zuidhorn in Noordhorn (Groningen) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.