Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 1577 m²
Bisschop Hopmansstraat 11 is een woonhuis in Noordhoek. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 1577 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bisschop Hopmansstraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
3.4 kmTreinstation
6.9 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
6.8 kmApotheek
3.4 kmZiekenhuis
8.3 kmRestaurant
3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
15.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordhoek is €384.000. Dat komt neer op circa €1.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBisschop Hopmansstraat 11 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Noordhoek. De buurt telt 419 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.125 inwoners per km².
Bisschop Hopmansstraat 11 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1577 m². In Noordhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bisschop Hopmansstraat 11 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-02-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.31 kg/jaar.
De wijk Noordhoek in Noordhoek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Bisschop Hopmansstraat 11 in Noordhoek bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bisschop Hopmansstraat 11: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 6.8 km.
Recreatie nabij Noordhoek: restaurant (3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Bisschop Hopmansstraat 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noordhoek. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.