Streetview de Nederlanden 10 Noord-Scharwoude

de Nederlanden 10, 1723 MG Noord-Scharwoude

135 m² Bouwjaar 1905 Label B

de Nederlanden 10 is een woonhuis in Noord-Scharwoude, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 205 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
205 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor de Nederlanden 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Nederlanden 10

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
166.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.3%
CO₂-emissie
31.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noord-Scharwoude

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Noord-Scharwoude

2390 Inwoners
1065 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1064 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde Noord-Scharwoude West
73% Koopwoningen
5.366 Inwoners per km²

Locatie van de Nederlanden 10

Vergelijkbare woningen in Noord-Scharwoude

Veelgestelde vragen over de Nederlanden 10

Wat is de geschatte woningwaarde van de Nederlanden 10?

De gemiddelde woningwaarde in Noord-Scharwoude West is €341.000. Dat komt neer op circa €2.526 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Nederlanden 10 zich tot de wijk Noord-Scharwoude West?

de Nederlanden 10 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Noord-Scharwoude West. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.366 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Nederlanden 10?

de Nederlanden 10 is een woonhuis in Noord-Scharwoude West, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is de Nederlanden 10 vergeleken met de buurt?

de Nederlanden 10 heeft 135 m² woonoppervlakte. Het perceel is 205 m². In Noord-Scharwoude West ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Nederlanden 10 en wat betekent dat?

de Nederlanden 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.41 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Noord-Scharwoude West?

De wijk Noord-Scharwoude West in Noord-Scharwoude (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord-Scharwoude West?

Vanuit de Nederlanden 10 in Noord-Scharwoude West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.