Eengezinswoning, vrijstaande woning Juliana van Stolbergstraat 52 Noord-Scharwoude

Juliana van Stolbergstraat 52, 1723 LD Noord-Scharwoude

155 m² Bouwjaar 1960 8 kamers 4 slaapkamers Label B

Juliana van Stolbergstraat 52 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Noord-Scharwoude, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 684 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
684 m²
Inhoud
1580 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Juliana van Stolbergstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Juliana van Stolbergstraat 52

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, patio/atrium, tuin rondom, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Noord-Scharwoude

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Noord-Scharwoude

3270 Inwoners
1510 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1508 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Noord-Scharwoude Oost
64% Koopwoningen
4.541 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Juliana van Stolbergstraat 52

Vergelijkbare woningen in Noord-Scharwoude

Veelgestelde vragen over Juliana van Stolbergstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Juliana van Stolbergstraat 52?

De prijsindicatie voor Juliana van Stolbergstraat 52 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Noord-Scharwoude Oost is €323.000. Dat komt neer op circa €2.084 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Juliana van Stolbergstraat 52 zich tot de wijk Noord-Scharwoude Oost?

Juliana van Stolbergstraat 52 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 155 m² in de wijk Noord-Scharwoude Oost. De buurt telt 1.508 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.541 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Juliana van Stolbergstraat 52?

Juliana van Stolbergstraat 52 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Noord-Scharwoude Oost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Juliana van Stolbergstraat 52 vergeleken met de buurt?

Juliana van Stolbergstraat 52 heeft 155 m² woonoppervlakte en 1580 m³ inhoud. Het perceel is 684 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Noord-Scharwoude Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Juliana van Stolbergstraat 52 en wat betekent dat?

Juliana van Stolbergstraat 52 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Juliana van Stolbergstraat 52?

Juliana van Stolbergstraat 52 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Noord-Scharwoude Oost?

De wijk Noord-Scharwoude Oost in Noord-Scharwoude (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.