Tussenwoning Kerklaan 31 F Noord-Scharwoude

Kerklaan 31 F, 1723 KA Noord-Scharwoude

89 m² Bouwjaar 2012 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Kerklaan 31 F is een tussenwoning in Noord-Scharwoude, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 98 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
344 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kerklaan 31 F

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerklaan 31 F

Tuin
Ja (28.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Noord-Scharwoude

3270 Inwoners
1510 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1508 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Noord-Scharwoude Oost
64% Koopwoningen
4.541 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerklaan 31 F

Vergelijkbare woningen in Noord-Scharwoude

Veelgestelde vragen over Kerklaan 31 F

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerklaan 31 F?

De prijsindicatie voor Kerklaan 31 F ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Noord-Scharwoude Oost is €323.000. Dat komt neer op circa €3.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerklaan 31 F zich tot de wijk Noord-Scharwoude Oost?

Kerklaan 31 F is een tussenwoning van 89 m² in de wijk Noord-Scharwoude Oost. De buurt telt 1.508 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.541 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerklaan 31 F?

Kerklaan 31 F is een tussenwoning in Noord-Scharwoude Oost, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kerklaan 31 F vergeleken met de buurt?

Kerklaan 31 F heeft 89 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Noord-Scharwoude Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerklaan 31 F en wat betekent dat?

Kerklaan 31 F heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kerklaan 31 F?

Kerklaan 31 F heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 28 m².

Hoe is de woningmarkt in Noord-Scharwoude Oost?

De wijk Noord-Scharwoude Oost in Noord-Scharwoude (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord-Scharwoude Oost?

Vanuit Kerklaan 31 F in Noord-Scharwoude Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.