Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 3410 m²
Rijksstraatweg 72 is een woonhuis in Noardburgum, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 3410 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 72
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
4.4 kmZiekenhuis
16.9 kmRestaurant
2.2 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
16 kmDe prijsindicatie voor Rijksstraatweg 72 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Noordburgum is €391.000. Dat komt neer op circa €2.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 72 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Verspreide huizen Noordburgum. De buurt telt 272 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 111 inwoners per km².
Rijksstraatweg 72 is een woonhuis in Verspreide huizen Noordburgum, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rijksstraatweg 72 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3410 m². In Verspreide huizen Noordburgum ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Noordburgum in Noardburgum (Friesland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 72 in Verspreide huizen Noordburgum bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 72: ziekenhuis op 16.9 km, apotheek op 4.4 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Noordburgum: restaurant (2.2 km), cafe (1.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €305.000 tot €355.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Noordburgum is €391.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.