Streetview Rijksstraatweg 49 Noardburgum

Rijksstraatweg 49, 9257 DS Noardburgum

180 m² Bouwjaar 1936 7 kamers Label B

Rijksstraatweg 49 is een woonhuis in Noardburgum, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 1393 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
1393 m²
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 49

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
136.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.1%
CO₂-emissie
30.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noardburgum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.7 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Noardburgum

1550 Inwoners
620 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
620 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Noordburgum
73% Koopwoningen
1.162 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 49

Vergelijkbare woningen in Noardburgum

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 49?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 49 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordburgum is €272.000. Dat komt neer op circa €1.511 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 49 zich tot de wijk Noordburgum?

Rijksstraatweg 49 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Noordburgum. De buurt telt 620 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.162 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 49?

Rijksstraatweg 49 is een woonhuis in Noordburgum, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 49 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 49 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1393 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Noordburgum ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 49 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 49 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 49?

Rijksstraatweg 49 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordburgum?

De wijk Noordburgum in Noardburgum (Friesland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordburgum?

Vanuit Rijksstraatweg 49 in Noordburgum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 0.5 km.