Straatbeeld van Tramplein 1 E in Nistelrode

Tramplein 1 E, 5388 GJ Nistelrode

999999 m² Bouwjaar 1989 Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Tramplein 1 E is een niet-woning in Nistelrode, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 999999 m² en een perceel van 973 m². Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
999999 m²
Perceeloppervlakte
973 m²
Inhoud
4416 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tramplein 1 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tramplein 1 E

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
173.97 kWh/m²
CO₂-emissie
56.82 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Laar

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,4 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

8,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,6 km
Horeca

Restaurant

0,3 km
Horeca

Café

0,3 km
Cultuur

Bibliotheek

0,4 km
Cultuur

Bioscoop

6,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Laar

Tramplein 1 E ligt in de buurt Laar in Nistelrode. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 810 inwoners en 387 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 68% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 421.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

810 Inwoners
400 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
387 Woningvoorraad
€421.000 Gem. WOZ-waarde Laar
68% Koopwoningen
3.502 Inwoners per km²

Locatie van Tramplein 1 E

Officiële bekendmakingen rond Tramplein 1 E

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Nistelrode. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Tramplein 1 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Tramplein 1 E?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Laar €421.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tramplein 1 E zich tot de CBS-buurt Laar?

Tramplein 1 E is een niet-woning van 999999 m² in de CBS-buurt Laar. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 387 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tramplein 1 E?

Tramplein 1 E is een niet-woning in Laar, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tramplein 1 E vergeleken met de buurt?

Tramplein 1 E heeft 999999 m² woonoppervlakte en 4416 m³ inhoud. Het perceel is 973 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Laar €421.000.

Wat is het energielabel van Tramplein 1 E en wat betekent dat?

Tramplein 1 E heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 56.82 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Laar?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Laar in Nistelrode (Noord-Brabant) 810 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €421.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Laar?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laar in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 8,2 km tot een treinstation, 2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Laar?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laar in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,6 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Laar?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laar in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Tramplein 1 E?

Een woningrapport voor Tramplein 1 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Laar. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Nistelrode presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars