Streetview Oude Turfvaartsestraat 43 Nispen

Oude Turfvaartsestraat 43, 4709 RP Nispen

2661 m² Bouwjaar 2018

Oude Turfvaartsestraat 43 is een woonhuis in Nispen, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 2661 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
2661 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oude Turfvaartsestraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nispen

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

4.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Nispen

515 Inwoners
305 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
130 Woningvoorraad
€552.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Nispen
95% Koopwoningen
49 Inwoners per km²

Locatie van Oude Turfvaartsestraat 43

Vergelijkbare woningen in Nispen

Veelgestelde vragen over Oude Turfvaartsestraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Turfvaartsestraat 43?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Nispen is €552.000. Dat komt neer op circa €207 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Turfvaartsestraat 43 zich tot de wijk Verspreide huizen Nispen?

Oude Turfvaartsestraat 43 is een woonhuis van 2661 m² in de wijk Verspreide huizen Nispen. De buurt telt 130 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 49 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Turfvaartsestraat 43?

Oude Turfvaartsestraat 43 is een woonhuis in Verspreide huizen Nispen, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oude Turfvaartsestraat 43 vergeleken met de buurt?

Oude Turfvaartsestraat 43 heeft 2661 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Nispen ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Nispen?

De wijk Verspreide huizen Nispen in Nispen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Nispen?

Vanuit Oude Turfvaartsestraat 43 in Verspreide huizen Nispen bereik je: supermarkt op 4.4 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Nispen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Turfvaartsestraat 43: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 5.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Nispen?