2-onder-1-kapwoning Frederik Hendrikstraat 11 Nijverdal

Frederik Hendrikstraat 11, 7443 ZJ Nijverdal

98 m² Bouwjaar 1927 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Frederik Hendrikstraat 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Nijverdal, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 432 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
432 m²
Inhoud
348 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Frederik Hendrikstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frederik Hendrikstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
212.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (245.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nijverdal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Nijverdal

1270 Inwoners
505 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
512 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Wilhelminawijk
92% Koopwoningen
3.270 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frederik Hendrikstraat 11

Vergelijkbare woningen in Nijverdal

Veelgestelde vragen over Frederik Hendrikstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Frederik Hendrikstraat 11?

De prijsindicatie voor Frederik Hendrikstraat 11 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilhelminawijk is €370.000. Dat komt neer op circa €3.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frederik Hendrikstraat 11 zich tot de wijk Wilhelminawijk?

Frederik Hendrikstraat 11 is een 2-onder-1-kapwoning van 98 m² in de wijk Wilhelminawijk. De buurt telt 512 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.270 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frederik Hendrikstraat 11?

Frederik Hendrikstraat 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Wilhelminawijk, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Frederik Hendrikstraat 11 vergeleken met de buurt?

Frederik Hendrikstraat 11 heeft 98 m² woonoppervlakte en 348 m³ inhoud. Het perceel is 432 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Wilhelminawijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frederik Hendrikstraat 11 en wat betekent dat?

Frederik Hendrikstraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frederik Hendrikstraat 11?

Frederik Hendrikstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 245 m².

Hoe is de woningmarkt in Wilhelminawijk?

De wijk Wilhelminawijk in Nijverdal (Overijssel) kenmerkt zich door 1.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.