Bungalow, vrijstaande woning Noordelijke Hoofddijk 11 Nijverdal

Noordelijke Hoofddijk 11, 7443 RV Nijverdal

170 m² Bouwjaar 1937 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Noordelijke Hoofddijk 11 is een bungalow, vrijstaande woning in Nijverdal, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 32445 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
32445 m²
Inhoud
608 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.045.000 tot €1.295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Noordelijke Hoofddijk 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordelijke Hoofddijk 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
197.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.92 kg/m²

Tuin
Ja (1750.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nijverdal

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.4 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Nijverdal

750 Inwoners
285 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
264 Woningvoorraad
€581.000 Gem. woningwaarde Hulsen
90% Koopwoningen
85 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordelijke Hoofddijk 11

Vergelijkbare woningen in Nijverdal

Veelgestelde vragen over Noordelijke Hoofddijk 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordelijke Hoofddijk 11?

De prijsindicatie voor Noordelijke Hoofddijk 11 ligt rond €1.045.000 tot €1.295.000. De gemiddelde woningwaarde in Hulsen is €581.000. Dat komt neer op circa €3.418 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordelijke Hoofddijk 11 zich tot de wijk Hulsen?

Noordelijke Hoofddijk 11 is een bungalow, vrijstaande woning van 170 m² in de wijk Hulsen. De buurt telt 264 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 85 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordelijke Hoofddijk 11?

Noordelijke Hoofddijk 11 is een bungalow, vrijstaande woning in Hulsen, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordelijke Hoofddijk 11 vergeleken met de buurt?

Noordelijke Hoofddijk 11 heeft 170 m² woonoppervlakte en 608 m³ inhoud. Het perceel is 32445 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Hulsen ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordelijke Hoofddijk 11 en wat betekent dat?

Noordelijke Hoofddijk 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordelijke Hoofddijk 11?

Noordelijke Hoofddijk 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 1750 m².

Hoe is de woningmarkt in Hulsen?

De wijk Hulsen in Nijverdal (Overijssel) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hulsen?