Geschakelde woning Willem Kloosstraat 12 Nijverdal

Willem Kloosstraat 12, 7442 ZP Nijverdal

156 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Willem Kloosstraat 12 is een geschakelde woning in Nijverdal, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 504 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
504 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Willem Kloosstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Kloosstraat 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.9%
CO₂-emissie
25.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijverdal

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

14.8 km

Buurtinformatie in Nijverdal

815 Inwoners
335 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
333 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde 'n Oaln Diek
80% Koopwoningen
2.758 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Kloosstraat 12

Vergelijkbare woningen in Nijverdal

Veelgestelde vragen over Willem Kloosstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Kloosstraat 12?

De prijsindicatie voor Willem Kloosstraat 12 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in 'n Oaln Diek is €354.000. Dat komt neer op circa €2.269 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Kloosstraat 12 zich tot de wijk 'n Oaln Diek?

Willem Kloosstraat 12 is een geschakelde woning van 156 m² in de wijk 'n Oaln Diek. De buurt telt 333 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Kloosstraat 12?

Willem Kloosstraat 12 is een geschakelde woning in 'n Oaln Diek, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Willem Kloosstraat 12 vergeleken met de buurt?

Willem Kloosstraat 12 heeft 156 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 504 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In 'n Oaln Diek ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Kloosstraat 12 en wat betekent dat?

Willem Kloosstraat 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-02-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Kloosstraat 12?

Willem Kloosstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in 'n Oaln Diek?

De wijk 'n Oaln Diek in Nijverdal (Overijssel) kenmerkt zich door 815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 'n Oaln Diek?

Vanuit Willem Kloosstraat 12 in 'n Oaln Diek bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.