Eengezinswoning, tussenwoning Hillekensacker 2215 Nijmegen

Hillekensacker 2215, 6546 LE Nijmegen

99 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Hillekensacker 2215 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 138 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Inhoud
351 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hillekensacker 2215

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hillekensacker 2215

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.8%
CO₂-emissie
28.47 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Nijmegen

5470 Inwoners
2430 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2345 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde t Acker
61% Koopwoningen
4.000 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hillekensacker 2215

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Hillekensacker 2215

Wat is de geschatte woningwaarde van Hillekensacker 2215?

De prijsindicatie voor Hillekensacker 2215 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in t Acker is €273.000. Dat komt neer op circa €2.758 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hillekensacker 2215 zich tot de wijk t Acker?

Hillekensacker 2215 is een eengezinswoning, tussenwoning van 99 m² in de wijk t Acker. De buurt telt 2.345 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.000 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hillekensacker 2215?

Hillekensacker 2215 is een eengezinswoning, tussenwoning in t Acker, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hillekensacker 2215 vergeleken met de buurt?

Hillekensacker 2215 heeft 99 m² woonoppervlakte en 351 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In t Acker ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hillekensacker 2215 en wat betekent dat?

Hillekensacker 2215 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hillekensacker 2215?

Hillekensacker 2215 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in t Acker?

De wijk t Acker in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij t Acker?

Vanuit Hillekensacker 2215 in t Acker bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.