Tussenwoning Hillekensacker 1912 Nijmegen

Hillekensacker 1912, 6546 KV Nijmegen

82 m² Bouwjaar 1993 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Hillekensacker 1912 is een tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 282 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
282 m²
Inhoud
299 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hillekensacker 1912

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hillekensacker 1912

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.25 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (149.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Nijmegen

5470 Inwoners
2430 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2345 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde t Acker
61% Koopwoningen
4.000 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hillekensacker 1912

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Hillekensacker 1912

Wat is de geschatte woningwaarde van Hillekensacker 1912?

De prijsindicatie voor Hillekensacker 1912 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in t Acker is €273.000. Dat komt neer op circa €3.329 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hillekensacker 1912 zich tot de wijk t Acker?

Hillekensacker 1912 is een tussenwoning van 82 m² in de wijk t Acker. De buurt telt 2.345 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.000 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hillekensacker 1912?

Hillekensacker 1912 is een tussenwoning in t Acker, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hillekensacker 1912 vergeleken met de buurt?

Hillekensacker 1912 heeft 82 m² woonoppervlakte en 299 m³ inhoud. Het perceel is 282 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In t Acker ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hillekensacker 1912 en wat betekent dat?

Hillekensacker 1912 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hillekensacker 1912?

Hillekensacker 1912 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 149 m².

Hoe is de woningmarkt in t Acker?

De wijk t Acker in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij t Acker?

Vanuit Hillekensacker 1912 in t Acker bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.