Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 40 m²
- Inhoud
- 126 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Hillekensacker 1501 is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hillekensacker 1501
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
6.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in t Acker is €273.000. Dat komt neer op circa €6.825 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHillekensacker 1501 is een appartement van 40 m² in de wijk t Acker. De buurt telt 2.345 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.000 inwoners per km².
Hillekensacker 1501 is een appartement in t Acker, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Hillekensacker 1501 heeft 40 m² woonoppervlakte en 126 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In t Acker ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hillekensacker 1501 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Hillekensacker 1501 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk t Acker in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Hillekensacker 1501 in t Acker bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hillekensacker 1501: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.