Tussenwoning Heeskesacker 1246 Nijmegen

Heeskesacker 1246, 6546 JE Nijmegen

85 m² Bouwjaar 1985 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Heeskesacker 1246 is een tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 169 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
299 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Heeskesacker 1246

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heeskesacker 1246

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Nijmegen

5470 Inwoners
2430 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2345 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde t Acker
61% Koopwoningen
4.000 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heeskesacker 1246

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Heeskesacker 1246

Wat is de geschatte woningwaarde van Heeskesacker 1246?

De prijsindicatie voor Heeskesacker 1246 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in t Acker is €273.000. Dat komt neer op circa €3.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heeskesacker 1246 zich tot de wijk t Acker?

Heeskesacker 1246 is een tussenwoning van 85 m² in de wijk t Acker. De buurt telt 2.345 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.000 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heeskesacker 1246?

Heeskesacker 1246 is een tussenwoning in t Acker, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heeskesacker 1246 vergeleken met de buurt?

Heeskesacker 1246 heeft 85 m² woonoppervlakte en 299 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In t Acker ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heeskesacker 1246 en wat betekent dat?

Heeskesacker 1246 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-04-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heeskesacker 1246?

Heeskesacker 1246 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in t Acker?

De wijk t Acker in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij t Acker?

Vanuit Heeskesacker 1246 in t Acker bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.