Eengezinswoning, tussenwoning Zellersacker 2120 Nijmegen

Zellersacker 2120, 6546 HR Nijmegen

118 m² Bouwjaar 1983 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Zellersacker 2120 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 206 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
206 m²
Inhoud
428 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zellersacker 2120

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zellersacker 2120

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
118.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Nijmegen

5470 Inwoners
2430 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2345 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde t Acker
61% Koopwoningen
4.000 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zellersacker 2120

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Zellersacker 2120

Wat is de geschatte woningwaarde van Zellersacker 2120?

De prijsindicatie voor Zellersacker 2120 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in t Acker is €273.000. Dat komt neer op circa €2.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zellersacker 2120 zich tot de wijk t Acker?

Zellersacker 2120 is een eengezinswoning, tussenwoning van 118 m² in de wijk t Acker. De buurt telt 2.345 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.000 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zellersacker 2120?

Zellersacker 2120 is een eengezinswoning, tussenwoning in t Acker, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zellersacker 2120 vergeleken met de buurt?

Zellersacker 2120 heeft 118 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 206 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In t Acker ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zellersacker 2120 en wat betekent dat?

Zellersacker 2120 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zellersacker 2120?

Zellersacker 2120 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in t Acker?

De wijk t Acker in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij t Acker?

Vanuit Zellersacker 2120 in t Acker bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.