Eengezinswoning, verspringend de Gildekamp 4105 Nijmegen

de Gildekamp 4105, 6545 LL Nijmegen

96 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label A

de Gildekamp 4105 is een eengezinswoning, verspringend in Nijmegen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 174 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
174 m²
Inhoud
349 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor de Gildekamp 4105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Gildekamp 4105

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
112.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.9%
CO₂-emissie
22.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

5370 Inwoners
2540 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2441 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde De Kamp
58% Koopwoningen
4.759 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van de Gildekamp 4105

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over de Gildekamp 4105

Wat is de geschatte woningwaarde van de Gildekamp 4105?

De prijsindicatie voor de Gildekamp 4105 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Dat komt neer op circa €2.990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Gildekamp 4105 zich tot de wijk De Kamp?

de Gildekamp 4105 is een eengezinswoning, verspringend van 96 m² in de wijk De Kamp. De buurt telt 2.441 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Gildekamp 4105?

de Gildekamp 4105 is een eengezinswoning, verspringend in De Kamp, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is de Gildekamp 4105 vergeleken met de buurt?

de Gildekamp 4105 heeft 96 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Het perceel is 174 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Kamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Gildekamp 4105 en wat betekent dat?

de Gildekamp 4105 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van de Gildekamp 4105?

de Gildekamp 4105 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in De Kamp?

De wijk De Kamp in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kamp?

Vanuit de Gildekamp 4105 in De Kamp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.