Woningdetails
- Type
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Inhoud
- 418 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €325.000 tot €375.000
- Ligging
- In woonwijk
de Gildekamp 3318 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 133 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor de Gildekamp 3318
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
6.3 kmStarters opgelet: deze ruime tussenwoning in de Gildekamp staat te koop! In de rustige, kindvriendelijke wijk de Gildekamp staat deze prettige…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor de Gildekamp 3318 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Dat komt neer op circa €2.007 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragende Gildekamp 3318 is een eengezinswoning, tussenwoning van 143 m² in de wijk De Kamp. De buurt telt 2.441 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².
de Gildekamp 3318 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Kamp, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
de Gildekamp 3318 heeft 143 m² woonoppervlakte en 418 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Kamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
de Gildekamp 3318 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.98 kg/jaar.
de Gildekamp 3318 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 29 m².
De wijk De Kamp in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit de Gildekamp 3318 in De Kamp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van de Gildekamp 3318: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij De Kamp: restaurant (0.5 km), cafe (3.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €140.000 tot €165.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.