Eengezinswoning, tussenwoning de Kluijskamp 1212 Nijmegen

de Kluijskamp 1212, 6545 JL Nijmegen

109 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label D

de Kluijskamp 1212 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 165 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
424 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor de Kluijskamp 1212

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Kluijskamp 1212

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
176.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
285.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.72 kg/m²

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

5370 Inwoners
2540 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2441 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde De Kamp
58% Koopwoningen
4.759 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van de Kluijskamp 1212

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over de Kluijskamp 1212

Wat is de geschatte woningwaarde van de Kluijskamp 1212?

De prijsindicatie voor de Kluijskamp 1212 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Dat komt neer op circa €2.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Kluijskamp 1212 zich tot de wijk De Kamp?

de Kluijskamp 1212 is een eengezinswoning, tussenwoning van 109 m² in de wijk De Kamp. De buurt telt 2.441 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Kluijskamp 1212?

de Kluijskamp 1212 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Kamp, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is de Kluijskamp 1212 vergeleken met de buurt?

de Kluijskamp 1212 heeft 109 m² woonoppervlakte en 424 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Kamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Kluijskamp 1212 en wat betekent dat?

de Kluijskamp 1212 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van de Kluijskamp 1212?

de Kluijskamp 1212 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in De Kamp?

De wijk De Kamp in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kamp?

Vanuit de Kluijskamp 1212 in De Kamp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.