Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 272 m²
- Inhoud
- 480 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
de Geerkamp 1648 A is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 272 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor de Geerkamp 1648 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
6.3 kmDe prijsindicatie voor de Geerkamp 1648 A ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Dat komt neer op circa €1.794 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragende Geerkamp 1648 A is een woonhuis van 160 m² in de wijk De Kamp. De buurt telt 2.441 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².
de Geerkamp 1648 A is een woonhuis in De Kamp, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
de Geerkamp 1648 A heeft 160 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 272 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Kamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
de Geerkamp 1648 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
de Geerkamp 1648 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Kamp in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit de Geerkamp 1648 A in De Kamp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van de Geerkamp 1648 A: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij De Kamp: restaurant (0.5 km), cafe (3.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €270.000 tot €320.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor de Geerkamp 1648 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Kamp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.