Streetview Zwanenstraat 24 Nijmegen

Zwanenstraat 24, 6545 AZ Nijmegen

30 m² Bouwjaar 2025 2 kamers 1 slaapkamers Label APLUS

Zwanenstraat 24 is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m² en 2 kamers. Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
30 m²
Inhoud
90 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zwanenstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwanenstraat 24

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

5370 Inwoners
2540 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2441 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde De Kamp
58% Koopwoningen
4.759 Inwoners per km²

Locatie van Zwanenstraat 24

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Zwanenstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwanenstraat 24?

De gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Dat komt neer op circa €9.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwanenstraat 24 zich tot de wijk De Kamp?

Zwanenstraat 24 is een appartement van 30 m² in de wijk De Kamp. De buurt telt 2.441 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwanenstraat 24?

Zwanenstraat 24 is een appartement in De Kamp, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zwanenstraat 24 vergeleken met de buurt?

Zwanenstraat 24 heeft 30 m² woonoppervlakte en 90 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In De Kamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwanenstraat 24 en wat betekent dat?

Zwanenstraat 24 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Zwanenstraat 24?

Zwanenstraat 24 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kamp?

De wijk De Kamp in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kamp?

Vanuit Zwanenstraat 24 in De Kamp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Kamp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zwanenstraat 24: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.4 km.