Streetview Zwanenstraat 22 Nijmegen

Zwanenstraat 22, 6545 AZ Nijmegen

255 m² Bouwjaar 1924

Zwanenstraat 22 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m² en een perceel van 1065 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
255 m²
Perceeloppervlakte
1065 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zwanenstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

5370 Inwoners
2540 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2441 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde De Kamp
58% Koopwoningen
4.759 Inwoners per km²

Locatie van Zwanenstraat 22

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Zwanenstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwanenstraat 22?

De gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Dat komt neer op circa €1.125 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwanenstraat 22 zich tot de wijk De Kamp?

Zwanenstraat 22 is een woonhuis van 255 m² in de wijk De Kamp. De buurt telt 2.441 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwanenstraat 22?

Zwanenstraat 22 is een woonhuis in De Kamp, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zwanenstraat 22 vergeleken met de buurt?

Zwanenstraat 22 heeft 255 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1065 m². In De Kamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Kamp?

De wijk De Kamp in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kamp?

Vanuit Zwanenstraat 22 in De Kamp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Kamp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zwanenstraat 22: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Kamp?

Recreatie nabij De Kamp: restaurant (0.5 km), cafe (3.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zwanenstraat 22?

Een woningrapport voor Zwanenstraat 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Kamp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1924, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.