Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 258 m²
- Inhoud
- 743 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
St. Agnetenweg 96 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 258 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor St. Agnetenweg 96
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Dat komt neer op circa €1.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSt. Agnetenweg 96 is een woonhuis van 162 m² in de wijk De Kamp. De buurt telt 2.441 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².
St. Agnetenweg 96 is een woonhuis in De Kamp, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
St. Agnetenweg 96 heeft 162 m² woonoppervlakte en 743 m³ inhoud. Het perceel is 258 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Kamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
St. Agnetenweg 96 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-01-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.34 kg/jaar.
St. Agnetenweg 96 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk De Kamp in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit St. Agnetenweg 96 in De Kamp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van St. Agnetenweg 96: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.4 km.