Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 390 m²
St. Agnetenweg 97 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 390 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor St. Agnetenweg 97
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Dat komt neer op circa €1.335 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSt. Agnetenweg 97 is een woonhuis van 215 m² in de wijk De Kamp. De buurt telt 2.441 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².
St. Agnetenweg 97 is een woonhuis in De Kamp, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
St. Agnetenweg 97 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². In De Kamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
St. Agnetenweg 97 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Kamp in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit St. Agnetenweg 97 in De Kamp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van St. Agnetenweg 97: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij De Kamp: restaurant (0.5 km), cafe (3.2 km).