Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 44 m²
St. Agnetenweg 25 A21 is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m². Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor St. Agnetenweg 25 A21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Dat komt neer op circa €6.523 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSt. Agnetenweg 25 A21 is een appartement van 44 m² in de wijk De Kamp. De buurt telt 2.441 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².
St. Agnetenweg 25 A21 is een appartement in De Kamp, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
St. Agnetenweg 25 A21 heeft 44 m² woonoppervlakte. In De Kamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
St. Agnetenweg 25 A21 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk De Kamp in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit St. Agnetenweg 25 A21 in De Kamp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van St. Agnetenweg 25 A21: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij De Kamp: restaurant (0.5 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor St. Agnetenweg 25 A21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Kamp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2023, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.