Galerijflat Aubadestraat 326 Nijmegen

Aubadestraat 326, 6544 ZK Nijmegen

61 m² Bouwjaar 1967 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Aubadestraat 326 is een galerijflat in Nijmegen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Aubadestraat 326

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aubadestraat 326

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
141.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
266.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

7625 Inwoners
4075 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3695 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Neerbosch-Oost
31% Koopwoningen
5.071 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aubadestraat 326

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Aubadestraat 326

Wat is de geschatte woningwaarde van Aubadestraat 326?

De prijsindicatie voor Aubadestraat 326 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Neerbosch-Oost is €252.000. Dat komt neer op circa €4.131 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aubadestraat 326 zich tot de wijk Neerbosch-Oost?

Aubadestraat 326 is een galerijflat van 61 m² in de wijk Neerbosch-Oost. De buurt telt 3.695 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aubadestraat 326?

Aubadestraat 326 is een galerijflat in Neerbosch-Oost, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Aubadestraat 326 vergeleken met de buurt?

Aubadestraat 326 heeft 61 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Neerbosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aubadestraat 326 en wat betekent dat?

Aubadestraat 326 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aubadestraat 326?

Aubadestraat 326 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Neerbosch-Oost?

De wijk Neerbosch-Oost in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 7.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neerbosch-Oost?

Vanuit Aubadestraat 326 in Neerbosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3 km.