Portiekwoning (appartement) Aubadestraat 168 Nijmegen

Aubadestraat 168, 6544 ZJ Nijmegen

60 m² Bouwjaar 1966 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Aubadestraat 168 is een portiekwoning (appartement) in Nijmegen, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
196 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Aubadestraat 168

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aubadestraat 168

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
107.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

7625 Inwoners
4075 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3695 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Neerbosch-Oost
31% Koopwoningen
5.071 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aubadestraat 168

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Aubadestraat 168

Wat is de geschatte woningwaarde van Aubadestraat 168?

De prijsindicatie voor Aubadestraat 168 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Neerbosch-Oost is €252.000. Dat komt neer op circa €4.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aubadestraat 168 zich tot de wijk Neerbosch-Oost?

Aubadestraat 168 is een portiekwoning (appartement) van 60 m² in de wijk Neerbosch-Oost. De buurt telt 3.695 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aubadestraat 168?

Aubadestraat 168 is een portiekwoning (appartement) in Neerbosch-Oost, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Aubadestraat 168 vergeleken met de buurt?

Aubadestraat 168 heeft 60 m² woonoppervlakte en 196 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Neerbosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aubadestraat 168 en wat betekent dat?

Aubadestraat 168 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aubadestraat 168?

Aubadestraat 168 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Neerbosch-Oost?

De wijk Neerbosch-Oost in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 7.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neerbosch-Oost?

Vanuit Aubadestraat 168 in Neerbosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3 km.